Контакти:    e-mail: sumy.theology@ukr.net; .; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумська духовна семінарія

імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY

 


Секретар ради

Трохимчук Олександр Сергійович

Трохимчук Олександр Сергійович народився 3 лютого 1979 року в місті Любарі Житомирської області, в сім'ї інтелігенції.

З 1986 по 1996 рр. навчався в середньо освітній школі №1 міста Любар Житомирської області.

У 1996 р вступив до Київської духовної семінарії, навчання в якій завершив за три роки в 1999 році. На четвертому курсі семінарії 11 листопада 1998 року Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром пострижений у читці.

Після закінчення семінарії в 1999 році прийнято в Київську Духовну Академію, яку закінчив у 2003 році зі ступенем кандидата богослов'я за курсову роботу по кафедрі Догматичного богослов'я «Поняття про спокуту в світлі даних Божественного Одкровення, творіннях Святих Отців, православної богословської науки XIX-XX століть» .

По завершенні навчання в Київській Духовній Академії спрямований на церковний послух у Сумську єпархію.

20 серпня 2003 єпископом Сумським і Охтирським Іовом (Смакоуз) призначений викладачем Священного Письма Нового Завіту, Священної Біблійної історії, помічником інспектора та секретарем педагогічної ради Сумського пастирсько-богословського духовного училища.

27 серпня 2015 року Указом архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія призначений помічником проректора Сумського пастирсько-богословського духовного училища.

26 листопада 2015 року Указом архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія призначений помічником проректора і секретарем педагогічної ради Сумської духовної семінарії.

Викладає Священну Біблійну історію (1курс), Святе Письмо Нового Завіту (2,3 курси), Літургіку (2курс), Введення в патристику (2,3 курси).

14 грудня 2007 архієпископом Сумським і Охтирським Марком удостоєний благословенної Архиєрейської грамоти за труди на славу Святої Церкви.

4 лютого 2014 року Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром удостоєний благословенної грамоти Предстоятеля Української Православної Церкви за багаторічні труди на ниві духовної освіти та з нагоди 35-річчя від дня народження.