Контакти:    e-mail: sumy.theology@ukr.net; .; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумська духовна семінарія

імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY

 


Розклад лекцій

Розклад занять 2015-2016 навчальний рік

Понеділок

час

1 клас

2 клас

3 клас

8.00 -

9.10

Священна Біблійна історія

Трохимчук О.С.

Основи церковного права

Архімандрит Смарагд (Петренко)

Гомілетика

Протоієрей Володимир Равлюк

9.20 -

10.30

Катехізис

Протоієрей Володимир Равлюк

Церковний спів

Єрьоміна І.В.

Святе Письмо Нового Завіту

Трохимчук О.С.

10.50 -

12.00

Церковний спів

Єрьоміна І.В.

Догматичне богослов'я

Протоієрей Володимир Равлюк

Грецька мова

Кобяков О.М.

12.10 -

13.20

Катехізис

Протоієрей Володимир Равлюк

Латинська мова

Кобяков О.М.

Церковний спів

Єрьоміна І.В.

13.30-

14.40

Філософське введення до богословських наук

Кобяков О.М.

Літургика

Трохимчук А.С.

Догматичне богослов'я

Протоієрей Володимир Равлюк

 

Вівторок

8.00 -

9.10

Святе Письмо Старого Завіту

Протоієрей Микола Поліщук

Історія Російської Церкви

Ратушний А.В.

Пастирське богослів'я

Протоієрей Володимир Глущенко

9.20 -

10.30

Церковний устав

Ієрей Георгій Ходун

Святе Письмо Старого Завіту

Протоієрей Микола Поліщук

Сектоведення

Протоієрей Максим Денисенко

10.50 -

12.00

Священна Біблійна історія

Трохимчук А.С.

Порівняльне богослов'я

Протоієрей Максим Денисенко

Літургика

Ієрей Георгій Ходун

12.10 -

13.20

Церковний устав

Ієрей Георгій Ходун

Святе Письмо Нового Завіту

Трохимчук А.С.

Основне богослов'я

Протоієрей Роман Ополонське

13.30-

14.40

 

Церковнослов'янська мова

Ієрей Георгій Ходун

Історія Православ'я в Україні

Протоієрей Роман Ополонське

 

Середа

8.00 -

9.10

Богослужбова практика

Ієромонах Антоній (Бондаренко)

Літургика

Трохимчук А.С.

Богослужбова практика

Ієромонах Антоній (Бондаренко)

9.20 -

10.30

Аскетичне богослов'я

Ієромонах Антоній (Бондаренко)

Святе Письмо Нового Завіту

Трохимчук А.С.

Церковний спів

Єрьоміна І.В

10.50 -

12.00

Священна Біблійна історія

Трохимчук А.С.

Церковний спів

Єрьоміна І.В.

Церковнослов’янське читання

Ієромонах Антоній (Бондаренко)

12.10 -

13.20

Церковний спів

Єрьоміна І.В.

Церковнослов’янське читання

Ієромонах Антоній (Бондаренко)

Введення в Патристику

Трохимчук А.С.

13.30-

14.40

Церковнослов’янське читання

Ієромонах Антоній (Бондаренко)

 

Святе Письмо Нового Завіту

Трохимчук А.С.

 

Четвер

8.00 -

9.10

Загальна церковна історія

Архімандрит Анастасій (Панов)

Святе Письмо Старого Завіту

Протоієрей Микола Поліщук

Англійська мова

Голубкова Н.Л.

9.20 -

10.30

Святе Письмо Старого Завіту

Протоієрей Микола Поліщук

Англійська мова

Голубкова Н.Л.

Практичні настанови для пастирів

Протоієрей Микола Смакоуз

10.50 -

12.00

Англійська мова

Голубкова Н.Л.

Історія Російської Церкви

Ратушний А.В.

Сектознавство

Протоієрей Максим Денисенко

12.10 -

13.20

Історія Російської Церкви

Ратушний А.В.

Порівняльне богослов'я

Протоієрей Максим Денисенко

Введення в Патристику

Трохимчук А.С.

13.30-

14.40

Історія Російської Церкви

Ратушний А.В.

Введення в Патристику

Трохимчук А.С.

 
 

П'ятниця

8.00 -

9.10

Катехізис

Протоієрей Володимир Равлюк

Богослужбова практика

Архімандрит Агафон (Шостка)

Православна педагогіка

Бордунова О.Г.

9.20 -

10.30

Основи соціальної концепції РПЦ

Архімандрит Анастасій (Панов)

Догматичне богослов'я

Протоієрей Володимир Равлюк

Історія Помісних Церков

Архімандрит Агафон (Шостка)

10.50 -

12.00

Церковний устав

Ієрей Георгій Ходун

Загальна церковна історія

Архімандрит Анастасій (Панов)

Догматичне богослов'я

Протоієрей Володимир Равлюк

12.10 -

13.20

Загальна церковна історія

Архімандрит Анастасій (Панов)

Моральне богослов'я

Архімандрит Агафон (Шостка)

Літургика

Ієрей Георгій Ходун

 

13.30-

14.40

Церковнослов'янська мова

Ієрей Георгій Ходун

   

АРХІЄПИСКОП СУМСЬКИЙ І ОХТИРСЬКИЙ,

РЕКТОР СУМСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ