Контакты    e-mail: sumy.theology@ukr.net; sumy.theology@mail.ru; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумская духовная семинария

имени Блаженнейшего Митрополита Владимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY


< Повернутися

Вечір пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) відбувся в Сумській духовній семінарії

Увечері 23 листопада 2017 року в Сумській духовній семінарії імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) (+ 2014 року) відбувся вечір пам'яті приснопам'ятного святителя Української Православної Церкви Митрополита Київського і всієї України Володимира.

У 82-й день народження Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) Високопреосвященніший ректор Сумської духовної семінарії архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій звершив панахиду в домовому храмі семінарії в співслужінні проректорів архімандрита Антонія (Бондаренко) та протоієрея Євгенія Феденка, викладачів у священному сані.

Потім відбувся урочистий Акт в залі зібрань Сумської духовної семінарії. Викладач історії Православ'я в Україні протоієрей Роман Ополонський представив увазі аудиторії доклад на тему: «Проповідницька діяльність Блаженнішого митрополита Володимира (Сабодана)».

Архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, ректор СДС, подякував отцю Роману за змістовний доклад та поділився зі слухачами своїми думками і спогадами щодо проповідницького таланту приснопам’ятного митрополита Володимира.

В Сумській духовній семінарії особливо шанують пам'ять Блаженнішого Митрополита Володимира. В актовому залі духовної школи розміщено музейну експозицію, присвячену Владиці Володимиру. Сумська духовна семінарія свято вірить в молитовне заступництво митрополита Володимира, прагнучи виховати майбутніх пастирів Церкви Христової на ідеалах церковного служіння приснопам'ятного Святителя Української Православної Церкви.