Контакти:    e-mail: sumy.theology@ukr.net; .; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумська духовна семінарія

імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY

 


< Повернутися

Студенти СДС здійснили паломництво до Святогірської Успенської Лаври

З 20 по 23 травня 2018 року з благословення Високопреосвященнішого Ректора, архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія, студенти Сумської духовної семінарії на чолі з проректором з навчально-виховної роботи архімандритом Антонієм (Бондаренко) здійснили паломницьку поїздку до Свято-Успенської Святогірської Лаври.

Студенти відвідали богослужіння, проректор семінарії співслужив наміснику обителі Високопреосвященнішому Арсенію, митрополиту Святогірському, в дні пам'яті апостола і євангеліста Іоанна Богослова, преподобного Арсенія Великого і святителя Миколая Чудотворця.

21 травня паломники привітали владику Арсенія з Днем тезоіменитства, а він в свою чергу поспілкувався з ними, поділився спогадами про свої семінарські роки і вручив подарунки.

У день пам'яті святителя Миколая всі прочани і духовенство пройшли ходою зі співом акафісту до Миколаївського храму, який знаходиться в святий скелі на вершині гори. Після молебного співу для сумських паломників була проведена екскурсія в печерах, де 17 років був в затворі преподобний Іоанн Затворник і трудились інші монахи. З благословення намісника студенти відвідали монастирські скити, а також поспілкувалися зі старцями і ченцями.

По дорозі назад паломники відвідали Вознесенський собор і святе джерело в місті Ізюм, Благовіщенський собор в місті Харкові.