Контакти:    e-mail: sumy.theology@ukr.net; .; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумська духовна семінарія

імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY

 


< Повернутися

У Сумській духовній семінарії зустріли Новий рік Божественною літургією

За традицією в ніч з 31 грудня 2023 року на 1 січня 2024 року в Сумській духовній семінарії імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана) в домовому храмі на честь преподобного Симеона Нового Богослова і праведного Іоанна Кронштадтського, який знаходиться в будівлі семінарії, з благословення Високопреосвященнішого ректора митрополита Сумського і Охтирського Євлогія було звершено нічну Божественну літургію. Богослужіння очолив секретар Педагогічної ради семінарії архімандрит Анастасій (Панов) у співслужінні проректора з навчально-виховної роботи архімандрита Антонія (Бондаренка).

Напередодні ввечері викладачі та студенти СДС молилися в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Суми за молебнем перед початком нового року та вечірнім святковим богослужінням на честь мученика Воніфатія і преподобного Амфілохія Почаївського.

За богослужінням були піднесені молитви за Україну, за воїнів-захисників, за вимушених переселенців і всіх постраждалих через військові дії.

Архімандрит Анастасій виголосив проповідь на тему: «Що є справжнім щастям (блаженством) для православного християнина» та привітав усіх з Новим роком благості Божої.