Контакти:    e-mail: sumy.theology@ukr.net; .; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумська духовна семінарія

імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY

 


< Повернутися

Сумська духовна семінарія вшанувала святого праведного Іоанна Кронштадтського

2 січня 2024 року, у день пам'яті святого праведного Іоанна, пресвітера Кронштадтського, у домовому храмі Сумської духовної семінарії, присвяченому цьому святому, відбулися урочистості з нагоди престольного свята.

З благословення Високопреосвященнішого ректора митрополита Сумського і Охтирського Євлогія уставні богослужіння святкового дня звершили викладачі у священному сані, а також випускники минулих років: всенічне бдіння очолив проректор з навчально-виховної роботи архімандрит Антоній (Бондаренко), молебень з акафістом святому праведному Іоанну Кронштадтському – секретар Педагогічної ради архімандрит Анастасій (Панов), Божественну літургію – настоятель Пророко-Іллінського храму м. Суми протоієрей Володимир Шульга. Богослужбові піснеспіви виконав хор семінаристів.

За богослужінням були виголошені молитви за настання миру в Україні, перемогу над ворогом та за постраждалих у війні.

Після запричасного вірша проповідь виголосив студент IV курсу читець Смакоуз Єлисей.

У цей день домовий храм духовної семінарії відкриває свої двері для випускників минулих років та багатьох мирян і прочан, більшість з яких причащається Святих Христових Таїн. Для всіх студентів духовної школи престольне свято на честь праведного Іоанна Кронштадтського є традиційно днем спільного говіння в дні Різдвяного посту, після чого починаються різдвяні канікули.