Контакти:    e-mail: sumy.theology@ukr.net; .; tel: (0542) 77-04-54;    

EN RUS UKR

Logo alt

Сумська духовна семінарія

імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана)

His Beatitude Metropolitan Volodymyr (Sabodan)

SUMY THEOLOGICAL SEMINARY

 


< Повернутися

Сумська духовна семінарія вшанувала святого праведного Іоанна Кронштадтського

2 січня 2023 року, в день пам'яті святого праведного Іоанна, пресвітера Кронштадтського, в домовому храмі Сумської духовної семінарії, присвяченому цьому святому, відбулися урочистості з нагоди престольного свята.

З благословення Високопреосвященнішого ректора митрополита Сумського і Охтирського Євлогія уставні богослужіння святкового дня звершили викладачі у священному сані, а також випускники минулих років. Всенічне бдіння очолив благочинний Сумського міського церковного округу протоієрей Миколай Смакоуз, а ранішні богослужіння – молебень і Божественну літургію – проректор з навчально-виховної роботи архімандрит Антоній (Бондаренко). Богослужбові піснеспіви виконав хор семінаристів.

В день свята був відслужений молебень з акафістом праведному пресвітеру Іоанну, після нього – Божественна літургія. За богослужінням були виголошені молитви за настання миру в Україні, перемогу над ворогом та за постраждалих у війні.

В цей день домовий храм духовної семінарії відкриває свої двері для випускників минулих років та багатьох мирян і прочан, більшість з яких причащається Святих Христових Таїн. Для всіх студентів духовної школи престольне свято на честь праведного Іоанна Кронштадтського є традиційно днем спільного говіння в дні Різдвяного посту, після чого починаються різдвяні канікули.